Automechanici

Automechanici nášeho autoservisu se zabývájí kompletní opravou osobních a dodávkových vozidel všech značek, včetně přívěsů. Provádíme veškeré práce začínaje garančními prohlídkami, diagnostikou všech elektrických systémů, důkladnou kontrolou a profesionální opravou brzdových součástí, výměny rozvodových mechanismů motoru, včetně řetězových, čištěním benzínových a dieslových vstřikovacích systémů speciální chemií bez demontáže součástí,generálními opravami motorů a převodovek, servisem podvozku automobilu, včetně seřízení sbíhavosti náprav.

Pneuservisními pracemi, opravami defektů a vyvážení kol, desinfekce, diagnostika a opravy klimatizací,přípravou a následným provedením státní technické kontroly stk, výměny spojkových setů, opravami a výměnou výfukových systémů.

S pomocí našich partnerů zajistíme go alternátorů, startérů, vstřikovacích trysek a čerpadel, opravy karoserií, lakování vozidel, výměny autoskel. S naší sítí dodavatelů náhradních dílů jsme schopni velice pružně reagovat na nastálou situaci a vozidlo opravit v daný den dle rozsahu opravy s možností procentuální slevy náhradních dílů. Po dohodě nabízíme odvoz a následný dovoz vozidla ze sídla firmy, či bydliště. Naší mechanici jsou s minimálně desetiletou praxi. Mají profesionální přístup k prováděné práci a jsou vyučeni pro všechny značky vozidel a typy motorů. Prohlídka vozidla je zdarma.

Kontakt

Místecká 132
Paskov 739 21
Otevírací doba po telefonické domluvě: +420 733 458 687
Sobota a Neděle: Zavřeno